EN

Biz Kimiz

1969 yılından beri Dünya’nın 100’den fazla ülkesinde unlu mamullere değer katıyoruz.

Ulusoy Un Türkiye’nin en büyük un üreticisi olarak özenle seçilen buğdayları, el değmeden son teknoloji ile işleyip unun en doğal halini, her pakette en iyi kalitede 100’den fazla ülkedeki nihai tüketiciler, endüstriyel ve profesyonel kullanıcılara ulaştırmaktadır.


HAYAT AMACIMIZ VE GELECEK HAYALİMİZ

-Gelecek Hayalimiz: Gücümüzü takım çalışmasından alarak, alanlarında deneyimli tüm çalışma arkadaşlarımız ile birlikte ilkelerimizden, değerlerimizden, hedeflerimizden ödün vermeden, firmamız faaliyetlerini global ölçeğe çıkarmaktır.

-Hayat Amacımız: Farklı müşteri ihtiyaçlarına uygun sağlıklı ürünler üreterek, rekabette kazanan, sektördeki gelişmeleri takip eden, iletişime açık, iş ahlakından ve kaliteden taviz vermeyen bir firma olarak, sektörde tercih edilen bir iş ortağı olmaktır.

- Stratejimiz: Farklı üretim noktalarımız ile pazara en yakın noktada olmak, en düşük lojistik maliyetler ile müşteriye ürünlerimizi ulaştırabilmek Ham madde üretim bölgelerinden satın almaları doğru maliyetler ile lojistik açıdan en uygun üretim tesisine yönlendirmek Ürün çeşitlendirmesini artırarak, tüketici taleplerinin tamamını karşılayacak ürün gamına sahip olmak AR-GE çalışmaları sonucu yeni ürünler oluşturup, marka haline getirmek.

-Hedeflerimiz: Dağıtım masraflarını azaltarak maliyetleri düşürmek Üretim noktalarımızı artırarak, toplam kapasiteyi artırmak Pazarın tamamına hitap etmek Endüstriyel ve tüketici pazarının daha verimli segmentlerine pazar payını artırmak.