TR

Üretim

Ulusoy Un üretimin her aşamasında yüksek kaliteyi odağında tutar. Dünya hububat ticaretinin önemli bir kısmını gerçekleştirirken bu konudaki uzmanlığını kullanıp kendi üretimi için en iyi buğdayları titizlikle seçer.

Üretimin her aşamasında özenli kalite kontrol çalışmaları gerçekleştirilir ve en ileri üretim teknolojisi kullanılarak her pakette en iyi kalite ve lezzet garanti altına alınır.

Siparişler, gıda mühendislerimiz tarafından üretim talimatı haline getirildikten sonra ürün çeşitlerine göre, otomasyon tarafından üretim programına alınmaktadır.

Ürünlerin kalite standardını korumak için hem ham madde aşamasında hem de mamul aşamasında bilgisayar kontrollü karışımlar yapılmaktadır. Üretilen unlar tüm fabrikalarımızda gıda mühendisleri tarafından aralıksız denetlenmektedir. Üretimden periyodik sıklıklarla alınan numuneler son teknoloji ürünü ekipmanlarla donatılmış laboratuvarlarımızda analiz edilmekte ve ürünlerin talep edilen değerlere uygunluğu kontrol edilmektedir.

Tüm üretim süreci standartlara göre yapılmakta ve ilgili kuruluşlarca kontrol edilmektedir. Ürünlerimiz Tarım Bakanlığı ve Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından sertifikalıdır. Kaliteye, teknolojiye ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığımız şirketimiz için en büyük öncelik olmaya devam edecektir.

Üretim Tesislerimiz

Toplam 2.760 ton/gün buğday işleme kapasitesi ile 3 üretim tesisimizde modern ve hijyenik koşullarda ürettiğimiz ürünleri Türkiye’nin 81 iline ve Dünya’da 90’dan fazla ülkeye ulaştırıyoruz.

50.Yıl Üretim Tesisi

Adres Çiftlik OSB Mahallesi 3. Cadde No:12 Tekkeköy SAMSUN 55320
Telefon 0 (362) 266 90 96
Faks 0 (362) 266 90 99
Mail Adresi info@ulusoyun.com.tr

Çorlu Üretim Tesisleri

Adres Hıdırağa Mh. İstasyon Cad. No:20/A Çorlu / TEKİRDAĞ
Telefon 0282 654 3890
Faks 0282 654 3897
Mail Adresi

Antakya Üretim Tesisi

Adres Antakya Organize Sanayi Bölgesi 4, Nolu Yol NO:8, 31050 Antakya / HATAY
Telefon 0326 502 9797
Faks
Mail Adresi info.antakya@ulusoyun.com.tr

Depolama Tesislerimiz

Çorlu fabrikamızda ve Samsunda çeşitli noktalarda bulunan, standartlara uygun olarak yapılmış, yüksek kapasiteli hammadde depolama tesislerimiz ile firmamız sofralarınıza ulaştıracağı mamüllerin üretiminde kullanılacak hammaddeleri, en iyi şartlarda muhafaza etmektedir. Firmamızın toplam tahıl depolama kapasitesi 300.000 tondan fazladır.

Depolarımız fiziksel olumsuz şartlara karşı sıklıkla periyodik olarak denetlenmekte olup, depolanma süresi boyunca hammadden numuneler alınıp, laboratuvarlar ortamın da incelenerek, hammaddelerimiz depolanma süresi boyunca kontrol altında tutulmaktadır.